Prof. Dr. Şirin Karadeniz / YEGAM Başkanı

Lisans ve yüksek lisansını Gazi Üniversitesi Bilgisayar Eğitimi üzerine tamamlayan Karadeniz, doktorasını Ankara Üniversitesi’nde Eğitim Teknolojisi üzerine yapmıştır. Profesör doktorluk ünvanını ise Bahçeşehir Üniversitesi’nde Ocak 2017 tarihinde almıştır. Şubat 2018’den beri YEGAM başkanlığı görevini yürütmekte olan Karadeniz aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi dekanıdır.

 

 

 

 

Dr. Ahmet Aydemir / YEGAM Proje Yöneticisi

Lisans eğitimini Koç Üniversitesi’nde Sosyoloji ve Psikoloji alanlarında tamamlayan Aydemir, yüksek lisans ve doktorasını Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünde yapmıştır. Ekim 2018 tarihinden beri YEGAM proje yöneticiliği görevini yürütmekte olan Aydemir aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi proje koordinatörüdür.

 

 

 

 

 

 

Merve Aşıcı / YEGAM İş Geliştirme Yöneticisi

 

Lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji bölümünde tamamlayan Aşıcı, yüksek lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi İnsan Hakları Hukuku bölümünde tamamlamıştır. 2010 yılından beri özel öğretim kurumlarında öğretmenlik ve yöneticilik yapan Aşıcı, Haziran 2017’den beri YEGAM iş geliştirme yöneticisi görevini yürütmektedir.

 

 

 

 

 

Burçin Canbaz / YEGAM Eğitim Planlama Yöneticisi

Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Felsefe bölümünde tamamlayan Canbaz, yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi Eğitsel Tasarım ve Değerlendirme bölümünde yapmaya devam etmektedir. Özel öğretim kurumlarında 2010 yılından beri öğretmenlik ve yöneticilik yapan Canbaz, Ağustos 2017’den beri YEGAM eğitim planlama yöneticisi görevini yürütmektedir.